oferta pracy: pomoc magazynowa

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko pomocy magazynowej.
Oferujemy:

  • Początkowe zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z możliwością przekształcenia w umowę o pracę.
  • Paca w sympatycznym, młodym zespole pełnym energii.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

CV prosimy przesyłać pod adres: warszawa@businessarchiv.pl

PRACA OD ZARAZ.

oferta pracy: archiwista

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko archiwisty:

Opis stanowiska

  • bieżąca współpraca w zarządzaniu dokumentacją z innymi działami wewnętrznymi oraz instruowanie współpracowników w zakresie procesu archiwizacji.
  • zarządzanie dokumentacją bieżącą i zarchiwizowaną; przyjmowanie i kontrola wpływów, katalogowanie, nadzór nad przechowywaniem, wypożyczanie, brakowanie, bezpieczne niszczenie dokumentacji.

Wymagania:

  • warunek konieczny-wyższe wykształcenie kierunkowe z zakresu archiwistyki/zarządzania dokumentacją lub kurs archiwalny
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • skrupulatność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność właściwej priorytetyzacji zadań

Cv proszę wysyłać na nasz adres mailowy: warszawa@businessarchiv.pl

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszystkie Twoje ewentualne wątpliwości.

ISO 9001:2015

Od 2007 roku posiadamy Certyfikat ISO.