Business Archiv – przechowywanie dokumentów

Prezentacja firmy

Business Archiv, która istnieje od 1996 roku jest firmą, która posiada jedną z wyższych pozycji na rynku. Świadczymy pełen zakres usług związanych z przechowywaniem i zarządzaniem dokumentami, które są pod stałą opieką zespołu doświadczonych archiwistów.

Zaufało nam już kilkaset podmiotów, których dokumenty mamy przyjemność przechowywać.

Od początku swojego istnienia firma Business Archiv stawia na bezpieczeństwo i ochronę poufności przechowywanych informacji.

1996
ZAŁOŻENIE BUSINESS ARCHIV

Firma Business Archiv powstała w 1996 roku jako jedna z pierwszych niepaństwowych składnic akt. Posiada jedną z wyższych pozycji na rynku.

2001
NOWE CENTRUM OPERACYJNE I

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy otworzyliśmy nowe Centrum Operacyjne w Poznaniu.

2003
DOKUMENTACJA KADROWO-PŁACOWA

Z dniem 3 listopada firma Business Archiv jako jedna z pierwszych firm w branży archiwizacji w Polsce uzyskuje od Wojewody Mazowieckiego zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej.

2007
OTRZYMANIE CERTYFIKATU JAKOŚCI ISO

W Business Archiv zostaje przeprowadzony audit zewnętrzny SZJ przez Auditora Zewnętrznego z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S A., po którym firma, jako jedna z nielicznych w branży, uzyskuje certyfikację Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2001.

2007
NOWE CENTRUM OPERACYJNE II

Otworzenie nowoczesnego magazynu Business Archiv w Pruszkowie koło Warszawy.

2010
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

W spółce zostaje stworzona i wprowadzona Polityka Bezpieczeństwa Informacji zgodnie z Normą PN-ISO/IEC 27001.

2010
ODNOWIENIE CERTYFIKATU JAKOŚCI ISO

W Business Archiv zostaje przeprowadzony audit odnowienia uzyskanego w 2007 roku certyfikatu SZJ według normy PN-EN ISO 9001:2009. Spółka, decyzją audytora zewnętrznego reprezentującego Polskie Centrum Badań i Certyfikacji utrzymuje uzyskany certyfikat SZJ.

2013
KONSOLIDACJA

W sierpniu 2013 roku nastąpiła konsolidacja naszego Oddziału w Poznaniu z Oddziałem w Warszawie oraz przeniesienie magazynu i biura Zarządu do oddziału w Pruszkowie.

2014
ARCHIWUM CYFROWE I-BA / ELEKTRONICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ

Opracowanie autorskiej aplikacji do zarządzania dokumentami i informacjami ze zdalnym dostępem dla klienta.

2016
ODNOWIENIE CERTYFIKATU JAKOŚCI ISO

W Business Archiv zostaje przeprowadzony kolejny audit odnowienia uzyskanego w 2010 roku certyfikatu SZJ według normy PN-EN ISO 9001:2009. Spółka, decyzją audytora zewnętrznego reprezentującego Polskie Centrum Badań i Certyfikacji utrzymuje uzyskany certyfikat SZJ. Wprowadzony, utrzymywany i doskonalony w firmie system zostaje oceniony pozytywnie.

PODSTAWOWE USŁUGI

Przechowywanie

Porządkowanie

Skanowanie

Niszczenie

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszystkie Twoje ewentualne wątpliwości.

ISO 9001

Od 2007 roku posiadamy Certyfikat ISO.

Scroll to Top